Новини

Вперше з 1990 року: Toyota повертає Land Cruiser 70 автомат

Toyota повертає Land Cruiser 70 автоматАвстралійське видання The Drive з’ясувало, що культовий позашляховик перебуває на порозі масштабного оновлення. До кінця року Toyota планує додати Land Cruiser 70 чотирициліндровий турбодизель об’ємом 2,8 літра та автоматичну коробку передач. У списку інших очікуваних покращень – мультикермо від Hilux, а також сучасна мультимедіасистема з Apple CarPlay та Android Auto.

Toyota Land Cruiser 70 пропонувався з чотириступінчастим автоматом у період з 1985 по 1990 рік, проте понад 30 років утилітарне сімейство всюдиходів доступне лише з 5-ступінчастою “механікою”. Інсайдери стверджують, що автоматична трансмісія повернеться разом із чотирициліндровим двигуном 2.8. Маркування не названо, але схоже йдеться про двигун 1GD-FTV, який на Hilux розвиває до 224 кінських сил і 550 Нм.

Toyota підтвердила, що не збирається відправляти у відставку заслужений 4,5-літровий турбодизель V8 1VD-FTV (205 сил, 450 Нм). Виглядає безхмарним і майбутнє бензинового 4,0-літрового атмосферника V6 1GR-FE (228 сил, 370 Нм). Це означає, що якийсь час мотори старого формату пропонуватимуться одночасно з новою “четвіркою”. За критеріями потужності, крутного моменту, паливної економічності та екології дизель 1GD-FTV перевершує попередників.

Можливий перехід на автоматичну трансмісію та сучасний турбодизель побічно підтверджує чутки про гібридний Land Cruiser 70. Прес-служба Toyota відмовилася підтверджувати плани модернізації культового сімейства всюдиходів, але нагадала, що Land Cruiser 70 досі залишається затребуваним.