Новини

Виробництво електротракторів із сонячними панелями налагодили в Україні

В Україні налагодили виробництво електротракторів із сонячними панелямиКомпанія ElectroAgroTechnic з Дрогобича з недавнього часу займається виготовленням електротракторів. В основі екологічно чистого трактора Kolos-244 лежить колісна модель Shifeng-244. Трактор укомплектований електродвигуном потужністю 24 к. с., а також інвертором на 220В та 4,7 кВт. Батарей ємністю 25,6 кВт.год. вистачає на 8 – 9 годин роботи. Машина також пропонується і у варіанті із сонячними панелями, які немов дах встановлюються над місцем водія.

Електротрактор Kolos-244 комплектується валом відбору потужності 540 об/хв та має вантажопідйомність задньої навіски 400 кг. Таким чином він може працювати з різним обладнанням: плугом, дисковою бороною, косаркою, подрібнювачем гілок, а також причепом. Маса трактора складає 1100 кг.

Kolos-244 на порядок економічніший за звичайний трактор. На виконання тієї ж роботи, на яку машина з ДВС витрачає один літр дизпалива, електротрактору необхідно всього 2 – 3 кВт.год. При цьому спрощується його обслуговування, тому що не потрібно міняти мастило та фільтри.

Трактор Kolos-244 також може виконувати функцію великого повербанка, живлячи не лише різний електроінструмент, а й цілі приміщення. В останньому випадку автономність роботи сягає трьох діб.

У планах у компанії ElectroAgroTechnic налагодити виробництво потужніших електротракторів, а також комбайнів та комунальної техніки – з двигунами до 500 кВт.