Новини

Виробництво мотоциклів зупинив Harley-Davidson

Harley-DavidsonВсесвітньо відомий виробник байків Harley-Davidson змушений на 2 тижні зупинити збирання двоколісників. Виробничий простій торкнеться лише байків із двигунами внутрішнього згоряння.

Таке рішення називають “перестрахувальним”, викликаним труднощами на стороні постачальника компонентів, а також необхідністю “відповідати вимогам регулюючих органів”. Що мається на увазі під цими фразами, незрозуміло, але електричних мотоциклів LiveWire виробничий простій не торкнеться.

Імовірно, проблема полягає в специфічній деталі, а так як заборона поширюється тільки на бензинові байки, то вона може бути пов’язана з системою контролю шкідливих викидів.

Цікаво, що ринок відреагував на цю новину зниженням на 9% вартості акцій. На думку аналітиків, зупинка у виробництві негативно позначиться і на фінансових результатах компанії, особливо на тлі збільшення продажів мотоциклів у пандемію.

Зазначимо, в 2021 році Harley-Davidson продав на третину мотоциклів більше, ніж у 2020 році, проте нові труднощі можуть знизити доходи, і бренду доведеться відмовитись від частини планів.