Поради автомобілістам

Купити авто друга або не робити це: плюси та мінуси, метод оформлення з розстрочкою

    Чому інтернет-користувачів цікавить ця тема? Напевно тому, що купити авто друга може стати як найкращою можливістю, так і найгіршим методом придбання. Все залежить від багатьох факторів, які впливають безпосередньо на результат реалізації. Частково важливий фактор вартості та методу сплати, частково фактор моральних відносин між товаришами, а інколи навіть фактор майбутнього стану моделі. Купити авто друга можна навіть у розстрочку, навіть якщо продавець бажає отримати всі гроші за 1 добу. Далі розкладемо по поличках всі фактори, знайдемо позитивні та негативні нюанси оформлення.

       1. Фінансовий фактор купити авто друга. Товариш може надати максимальну знижку та продати машину за ціною нижче ринкової. Проте можуть бути мінуси, наприклад, друг бажає забрати всю вартість за 1 добу, на часткову оплату не погоджується. В цьому випадку можна скористатись пропозицією спеціальної компанії, яка може викупити машину знайомого та продати її покупцю у розстрочку. Так друг отримає гроші за транспортний засіб, а покупець – машину у розстрочку. Стартовий внесок по такому методу зазвичай починається з 10%, а термін кредитування середній 5 років.

       2. Моральний фактор купити авто друга. Зазвичай між товаришами є приятельська атмосфера, тому переоформлення має позитивний та спокійний лад. Товариш, якщо він гідна людина, розкаже про всі проблеми машини, про можливі ДТП з нею, про строки та терміни заміни фільтрів та ременів тощо. Тому цей фактор є позитивним, купити авто друга морально легко та безпечно.

       3. Фактор майбутнього стану. Потрібно пам’ятати, що транспортний засіб має властивість погіршуватись з часом, тому через певний термін придбана товаришем машина може зламатись або пошкодитись. В такому випадку дружба може постраждати, тому що кожна сторона буде впевнена в своїй правоті та невинуватості. Цей факт скоріше негативно впливає на можливість купити авто друга, тому що може призвести до негативного враження.

       Як висновок, купити авто друга в чомусь є позитивною ідеєю, а в інших моментах – негативною. Потрібно порадитись з сім’єю, зважити мінуси та плюси такого методу придбання.

       Де купити авто друга у розстрочку або іншу машину? В ПланетАвто. Сервіс ПланетАвто має 16-річний стаж на ринку, 29 майданчиків, понад 8500 транспортних засобів для швидкого та безпечного придбання. Сайт PlanetAvto допоможе вибрати машину з переліку на сайті або відразу залишити в онлайн-чаті заявку для телефонної консультації. Всі документи та умови розстрочки є на сторінці ПланетАвто.