Поради автомобілістам

Купити авто в кредит або витратити гроші на ремонт старого? Майбутні результати кожного вибору

авто в кредит

Купити авто в кредит або витратити гроші на ремонт старого? Майбутні результати кожного вибору.

Світ поступово перетворюється в місце для машин, тому думка купити авто в кредит з’являється достатньо часто. Громадяни з уживаними транспортними засобами особливо сильно розмірковують про цей варіант, адже стара модель потребує ремонту все частіше й капітальніше. Що кредит, що ремонт – обидва приклади потребують витрат додаткових коштів, тому потрібно ретельно зважити варіанти та визначитись з кращим. Сьогодні доцільно розглянути методи оновлення машини та їх наслідки для майбутнього.

1. Купити авто в кредит Кожен українець чи не щодня стикається з кредитуванням. Хтось несподівано дивиться рекламу про безвідсоткові позики, інші купують телефони або техніку, а треті навіть обирають оформлення розстрочки на майданчику. Купити авто в кредит можна як нове з салону, так і вживане на майданчику найближчого міста. Основні документи для придбання – паспорт та ідентифікаційний номер, грошей потрібно буде від 10-20% вартості для сплати першого внеску. Оформлення авто з пробігом відбувається на майданчику, для цього потрібно вибрати та оцінити модель, проконсультуватись, сплатити перший внесок та підписати договір розстрочки. Далі забрати машину, а решту коштів сплачувати невеликими частинами у наступних періодах. Що стосується впливу на майбутнє, то такий метод оформлення призведе до викупу бажаної моделі, до рівномірної сплати і кінцевого придбання з закриттям кредиту. Негативним чинником може стати наявність пари процентів комісії та обов’язок щомісячної сплати.

Купити авто в кредит можна з сервісом ПланетАвто, який пропонує понад 9000 транспортних засобів на 29 майданчиках по країні. На сайті ПланетАвто можна оглянути онлайн оголошення, дізнатись характеристики та ціни, подивитись фото та порівняти схожі варіанти. Консультацію також можна отримати без відвідування майданчика, потрібно тільки залишити заявку під обраним автомобілем. Не гайте час, шукайте машину для придбання на ПланетАвто.

2. Витратити гроші на ремонт. Чим старшою є модель, тим більше коштів потрібно витрачати на ремонт та вдосконалення. Наприклад, боротьба з іржею може стати занадто дорогою та недоцільною, а