Поради автомобілістамЦікаве

Купити авто в кредит у салоні чи на майданчику? Поглянемо на варіанти з оптимістичної та песимістичної сторони.

Зіткнулись з питанням придбання машини і думаєте купити авто в кредит? Брати нову машину в салоні або шукати на майданчиках з вживаними варіантами? Замислились про обидва варіанта, проте не можете вирішити цю дилему? Заявляємо: ці способи мають позитивні та негативні аспекти, проте варто заздалегідь оцінити їх та вибрати для себе кращий. Сьогодні наведемо кілька аргументів щодо кожного методу, а також порадимо кращий метод для купівлі авто в розстрочку.

1. Купити авто в кредит на майданчику. Помітити фірми з майданчиками не складно, адже зазвичай вони розташовані на великих дорогах або трасах Вашого міста. На площадці припарковано кілька машин з пробігом, біля входу реклама фірми з назвою і сайтом або телефоном. Ви можете також знайти варіанти в інтернеті або списати у знайомих про компанії, які оформляють машини у розстрочку. Бажано перевірити державні документи та відгуки перед тим, як вибрати компанію. Огляньте варіанти на майданчику або на сайті, оцініть машини та виберіть кращу. Ви можете власноруч перевірити технічний стан та проїхатись для оцінки авто. Оптимістичні особливості вибору площадки: асортимент різних марок та моделей, невисокі ціни, невисокі вимоги до покупця, мало комісій та обов’язкових страхових договорів. Негативні аспекти: технічний стан деяких варіантів, представлених на майданчику.

Де знайти кращу машину? В ПланетАвто – українській компанії з 15-річним досвідом та позитивним іміджем на ринку. Підібрати і купити авто в кредит можна як на одному з 30 майданчиків бренду, так і з-поміж 8000 варіантів на сайті ПланетАвто. Ви можете оцінити асортимент вже зараз, для цього на сайті є простий та зрозумілий фільтр для сортування оголошень за будь-якими параметрами. Бажаєте обрати своє місто? Не проблема. Вибрали модель заздалегідь? Ваша автомобільна мрія вже чекає на сайті ПланетАвто.  

2. Купити авто в кредит у салоні. Щоб привести нових клієнтів до дилерського центру та продати їм нову машину, потрібно дуже постаратись, адже заявлена вартість модельного ряду зазвичай є високою, а термін очікування машини – значним. Проте є клієнти, які готові потерпіти для отримання нової, сучасної, ідеальної машини без пробігу та з гарантією виробника. Гарантія найчастіше видається на 2-3 роки або на кілька десятків тисяч пройденого кілометражу. Серед песимістичних пунктів можна виокремити високу вартість модельного ряду, прискіпливість до платоспроможності клієнта, наявність додаткових комісій та страхових полісів, обмежений асортимент вибору у салоні, довге очікування поставки.