Поради автомобілістам

Названо найбільш корисніші гаджети для водіїв: ТОП-10

найбільш корисніші гаджети для водіївНаразі продають так багато автомобільних гаджетів, що навряд чи автомобілісти користуються більшістю з них. Але серед таких пристроїв є дуже корисні для водіїв. Тому ми склали ТОП-10 найкорисніших автомобільних гаджетів.

Електричний автокомпресор

Досі деякі автомобілісти підкачують шини за допомогою ручного чи ножного насоса. Мабуть, ментально вони ще перебувають у минулому столітті. Зараз накачати шини можна швидко за допомогою електричного компресора, який оснащується цифровим або стрілочним манометром. Такі пристрої живляться від прикурювача, а деякі моделі можна підключати до акумулятора. Рекомендуємо звернути увагу на моделі з додатковими перехідниками, які стануть у нагоді для накачування велосипедних шин та м’ячів.

GPS-трекер

За допомогою цього пристрою можна через безкоштовний мобільний додаток визначити місцезнаходження свого автомобіля, наприклад, якщо його втратили на парковці ТЦ або якщо його викрали. Для активації потрібно вставити в трекер SIM-карту, зарядити акумулятор та примагнітити його до будь-якої сталевої деталі, у тому числі на днищі. Гаджет регулярно активується (наприклад, один раз на день).

Автомобільний пилосос

Для того, щоб можна було легко, швидко та ретельно прибрати салон автомобіля, вигадали автомобільний пилосос. Його підключають до прикурювача, після чого можна прибрати від пилу та бруду салон свого “залізного коня”. У багатьох моделей є спеціальна вузька насадка, за допомогою якої пил можна прибрати з важкодоступних місць. Деякі моделі призначені для вологого прибирання.
Відеореєстратор

Такий пристрій зараз є в багатьох автомобілях, адже він неупереджений свідок ДТП. За потреби він зможе довести вашу невинність. Сучасні відеореєстратори мають кілька корисних функцій.

Полірувальна машинка для автомобіля

У гаражах деяких автолюбителів можна знайти полірувальні машини. З їхньою допомогою швидко приводять кузов автомобіля в майже новий стан. У продажу є компактні моделі вагою менше ніж 1 кг, які живляться від акумулятора. Коштує такий гаджет у нашій країні досить бюджетно, але це залежить від виробника.

Чайник у салоні автомобіля

Цей гаджет стане в нагоді водієві, який багато часу проводить за кермом. Такий чайник живиться від прикурювача. Стандартний об’єм – 0,5 л. Деякі чайники для автомобілів коштують недорого. У комплект входять дві пластикові чашки.

Пускозарядний пристрій

Такі пристрої також називають бустерами та джамп-стартерами. Вони можуть крутити на морозі автомобільні стартери. Дуже корисний пристрій взимку, коли вранці неможливо завести двигун автомобіля через розрядження штатного акумулятора. Бувають портативні моделі. При купівлі пускача врахуйте, що найкраще той, у якого вищі енергетичні можливості.

Алкотестер

В Україні рівень алкоголю у крові водіїв не повинен перевищувати 0,2 проміле. Порушників штрафують у розмірі від 17 000 до 51 000 гривень, залежно від серйозності порушення, а також їх позбавляють посвідчень водія. Але штраф – це не найголовніше. Якщо людина випила і сіла за кермо, то велика ймовірність, що вона влаштує чи потрапить у ДТП.

Тому найкраще контролювати самостійно рівень алкоголю у крові. Для цього і знадобиться алкотестер.

Мийка високого тиску

Помити автомобіль в Україні зараз, під час воєнного стану, коштує не лише дорого, але це часто просто ніде зробити. Тому автомобілістам знадобляться мийки високого тиску (вони видають струмінь під напором 120-150 бар). У продажу є різні мийки, у тому числі, наприклад, зі спеціальними насадками, у яких обертаються щітки. Звичайно, це дорогий гаджет, але витрачені гроші відіб’ються приблизно за 1-1,5 роки, якщо автомобіль мити щотижня (крім зими).

Очищувач, зволожувач повітря

Ці пристрої, а також іонізатори, зберігають свіжість в салоні, завдяки чому експлуатація автомобіля стає комфортною. До того ж, вони корисні для здоров’я людини, тому що вбивають шкідливі бактерії та створюють здоровий мікроклімат у салоні.