Поради автомобілістам

Новий чи старий: який купити електромобіль та методи бюджетного придбання

Який купити електромобіль

Ринок “зелених” моделей в Україні пропонує як нові, так і вживані пропозиції, а отже купити електромобіль в Україні можна в гнучкому діапазоні цін. Звісно, моделі на ринку різні, ціни також залежать від цілого спектру умов, матеріалів, додаткових пропозицій та навіть гарантій для нових авто. Проте чи варто витрачати гроші на нову автівку або ж обрати на ринку вживаний варіант? Розібрали різницю в нових та вживаних моделях, оцінили перспективи та визначили, як купити електромобіль з бюджетним методом оформлення.

Як бюджетно купити електромобіль в Україні? Сервіс ПланетАвто пропонує купити авто в кредит як з сайту PlanetAvto, так і з інших оголошень (АвтоРіа, АвтоМото, ОЛХ) чи від знайомого власника. Майданчики ПланетАвто розташовані в різних областях, тому оформити розстрочку можна в найближчому великому місті. Умови кредитування ПланетАвто досить прості: стартовий внесок від 20%, термін кредитування 5 років, виплата по кредиту щомісячна невеликими однаковими частинами на персональний рахунок в банку. Отримати безкоштовну консультацію можна по заявці на ПланетАвто.

Купити електромобіль новий: плюси та мінуси. Перевагами оформити нову машину є свіжість салону та технічного оснащення, відсутність потреби у ремонті, гарантія від виробника на кілька років (або на певний кілометраж), можливість обрати колір / вид / оснащення за власним бажанням з брошури дилера. Недоліками купити електро авто стане вартість (особливо помітна у сучасних версіях електричних машин), очікування виробництва та отримання з заводу транспортного засобу.

Купити електромобіль вживаний: переваги та недоліки. Плюсами такого транспортного засобу стане невисока вартість, можливість оцінити машину вже зараз при оформленні, великий асортимент на ринку. Недоліками купити електро авто стане технічний стан вживаного авто (радимо перевіряти додатково), відсутність безкоштовного ремонту від виробника.

Процес оформлення електричної моделі не відрізнється від звичайних бензинових / дизельних транспортних засобів, хіба що “зелені” машини отримують особливий вид транспортного номеру, а також певні пільги від держави. Купити електро авто можна як з салону, так і від фізичної особи або на майданчику компанії. Бюджетні варіанти можна пошукати на різних сайтах з оголошеннями, краще навіть відсортувати за вартістю, щоб виокремити недорогі варіанти для придбання.