Поради автомобілістам

Обмін авто за 1 добу: швидкий та безпечний метод переоформлення без доплати

   Що потрібно українцям, які міркують про обмін авто? Швидке переоформлення, вигідні ціни, безпечна та кваліфікована робота, мінімум витрачених нервів. Про це замислились компанії, які вже не перший рік працюють над продажем та придбанням транспортних засобів. Тож зараз найновішим методом обміну авто є швидкий варіант майже за 1 день. Як він працює, які фішки та де знайти у своєму місті – про це поговоримо далі.

      Обмін авто за 1 добу можливо виконати вже зараз, для розуміння сутності процесу знадобиться ця стаття. Першим кроком завжди стане пошук компанії, тому що від її роботи залежить більша частина обміну авто. Найкращим варіантом стане оцінка фірми за кількома критеріями, а саме: вік роботи, відгуки, наявність фінансових документів. Всі ці показники важливі для клієнта, адже свідчать про кваліфікованість та безпеку. Для швидкого переоформлення найбільші українські компанії (ПланетАвто і т.п.) обирають перенесення частину етапів до онлайн світу, тому що це пришвидшить процес та спростить життя клієнту. Наприклад, на сайті такої компанії можна розрахувати вартість своєї машини онлайн та дізнатись суму, за яку майданчик може викупити машину. Також на сайті можна оглянути пропозиції по машинах з найближчого майданчика, оглянути характеристики та вартість машин. Консультацію також можна пройти за телефоном, тобто не потрібно витрачати час на пересування до майданчика та додому. Якщо всі ці етапи зробити сьогодні, графік роботи Сервісного центру буде сприятливий, машина буде у власності компанії, то вже завтра можна приїхати до майданчика та виконати обмін авто.

       Цих переваг недостатньо? Що однією фішкою може стати розстрочка, тобто можливість оформлення дорожчої машини вже зараз без миттєвої сплати коштів. Всю різницю вартості можна буде сплачувати частинами у майбутньому, тому що компанія розіб’є цю суму на місячні внески. Вже завтра можна вигідно продати машину, а натомість взяти дорожчу без доплати. Серед негативних чинників може засмутити наявність комісії за використання кредитних коштів при оформленні розстрочки.

       Ми вже згадували ПланетАвто – український сервіс з 16-річним стажем, 30 майданчиками та можливістю виконати обмін авто за 1 добу. Зараз трохи більше про цю компанію, яка має власний сайт PlanetAvto з 7000 пропозицій по країні. Вже сьогодні можна оцінити машину онлайн, обрати модель для оформлення, проконсультуватись з працівником ПланетАвто, записатись на огляд та обмін авто.