Поради автомобілістам

Основні правила зберігання зимових шин

Основні правила зберігання зимових шинЗбереження зимових шин після закінчення холодного сезону є важливим етапом для збереження їхньої ефективності та безпеки на дорозі. Незалежно від того, чи ви збираєтесь зберігати шини вдома чи в гаражі, деякі правила збереження необхідно дотримуватися. У цій статті ми розглянемо основні правила зберігання зимових шин.

Перевірте стан шин перед зберіганням. Переконайтеся, що на шинах немає пошкоджень, таких як порізи, проколи або вдавлення. Якщо ви знайшли пошкодження, які можуть вплинути на безпеку на дорозі, вам потрібно відремонтувати шину або замінити її.

Перед зберіганням шини необхідно вимити і просушити. Використовуйте м’яку щітку, щоб видалити будь-яку брудну або забруднену поверхню шини. Потім обережно висушіть їх, не залишаючи жодного залишку води. Якщо залишити вологість, то це може спричинити появу корозії або зміну характеристик матеріалу шини.

Зберігайте шини в прохолодному, сухому та темному місці. Утримуйтеся від зберігання шин в місцях, де температура може значно змінюватися або бути занадто високою, таких як підвали, горища або під прямим сонцем. Висока температура або сонячне світло можуть пошкодити гуму, що може призвести до складнішого ремонту або заміни шин.

Щоб запобігти деформації, зберігайте шини вертикально. Не рекомендується зберігати шини на боку або на стелажах, які можуть призвести до деформації шин. Краще використовувати спеціальні стійки для зберігання шин, які дозволяють зберігати їх вертикально, зменшуючи ризик їх деформації.

Не забувайте про регулярний поворот шин. Якщо ви зберігаєте шини тривалий час, то краще регулярно (кожні 4-6 тижнів) повертати їх, щоб зменшити ризик деформації. Важливо також запам’ятати, яку шину встановлювали на яку сторону, щоб в майбутньому встановити їх правильно.

Оберігайте шини від тварин та гризунів. Тварини та гризуни можуть пошкодити шини, вкусивши частину гуми або перегризаючи шини.